KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15889053
nr 1588 9053
Jean-Luc GuinAmant
(f. 1951), Kanada
Signerad, blandteknik. Bladets mått: 34x23cm, yttermått inklusive ram: 42x32cm
Jean-Luc GuinAmant, bildkonstnär född 1951.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 december 2023
kl 20:01:17
100 kr
200 kr